- Joined
- Jun 6, 2014
- Messages
- 973
- Reaction score
- 71
Aj sa srecom. Poz iz Crne Gore!
Veruj mi da ne mogu da verujem kad prodjem kroz grad, vidim nase kako se pripremaju za tekmu. I svi navijaju za vas. Ko bi rekao, al izgleda da su nas poplave stvarno ujedinile.<3
How can Brazil lose if they are hosting, that would be a disgrace.
Wow
Such logic
Much Soccer Knowledge